Paskolos su bloga kredito istorija

3 finansiniai patarimai, kuriuos verta žinoti

Atvėsus orams atsiranda vis daugiau laisvo laiko, kurį galite skirti įvairioms pramogoms. Aišku, kiekviena pramoga kainuoja pinigus, o šie ant medžių tikrai neauga. Negana to, dar visai neseniai pasibaigė karantinas, kuris daugelį Lietuvos gyventojų paliko be darbo vietos. Tad, suprantama, kad šiuo metu yra jaučiamas ne tik pramogų poreikis, bet ir grynųjų pinigų stygius. Taigi, ką daryti, jeigu norimi pirkiniai nelaukia, o iki mėnesinio atlyginimo ar bedarbio pašalpos dar kelios savaitės? Luktelkite ir mes jums pateiksime net 3 patarimus!

Kuomet trūksta pinigų

Jau kaip supratote, šis tekstas bus apie finansus. Jeigu ir jums pastoviai trūksta pinigų, o ir kredito istorija ne iš pačių geriausių, dabar pats laikas viską pastatyti į savas vietas. Visų pirma, jeigu nuolat kenčiate nuo pinigų trūkumo, greičiausiai, kad netinkamai elgiatės su savo pinigais. Šiuo atveju, žmonės, neturintys tinkamo finansinio raštingumo net ir gavę didelį atlyginimą, jį labai greitai išleidžia. Todėl visai nenuostabu, kad jūsų piniginė visada tuščia. Jūs neturite tinkamų įpročių, kurie leistų pinigus kaupti ir taupyti, o esant poreikiui, išleisti ten, kur labiausiai reikia. Prisiverskite taupyti ir pamatysite, kaip greitai atsisakysite visų skolų bei kreditų.

Pagerinkite kredito istoriją

Paskolos su bloga kredito istorija išduodamos labai retais atvejais. Dažniausiai, kad gautumėte kreditą, privalote atitikti tam tikrus keliamus reikalavimus. Nors šie reikalavimai dažnai priklauso nuo pasirinkto kreditoriaus, tačiau visos kredito bendrovės pageidauja, jog nauji ir esami klientai būtų su tinkamu kredito įvertinimu. Aišku, jeigu prieš keletą metų turėjote nors ir kelias smulkias, bet pradelstas skolas, baimintis pernelyg nereiktų. Daugelis kreditorių tokius įrašus laiko nebeaktualiais, tad šie didelės įtakos kreditui neturi.

Susitarkite dėl užstato

Jei visgi pagerinti kredito istorijos negalite, vertėtų tartis su kreditoriumi dėl tam tikro užstato. Dažnu atveju kreditoriai sutinka suteikti paskolą su užstatu. Šiuo atveju užstatas pasirenkamas tarsi finansinis garantas, kad paimtą paskolą grąžinsite laiku bei pagal sutartas sąlygas. Labai dažnai užstatu pasirenkamas automobilis arba aukso, sidabro dirbiniai.